Tym adresem chcesz się podzielić

  Adresat (wymagane)

  Twoje imię (wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Komentarz

  Suszarki łazienkowe Atlantic – więcej niż ogrzewanie – InstalReporter

  Do pełnego relaksu podczas kąpieli lub prysznica potrzeba nie tylko ciepła, ale także odpowiedniego nastroju i muzyki. Zadba o to suszarka łazienkowa  Sensium , która ma  zestaw głośników i podświetlenie LED w stylu zen. Dzięki płycie promieniującej i wentylatorowi, potrafi jednocześnie ogrzewać pomieszczenie i suszyć ręczniki.

  AUREA M – Monoblok inny niż wszystkie – InstalReporter

  Przyjazna dla instalatora – nie wymaga konieczności obsługi czynnika chłodniczego .
  Monoblokowa pompa ciepła  typu powietrze – woda, jako źródło ciepła pobiera energię zawartą w powietrzu atmosferycznym i wykorzystuje ją do ogrzewania pomieszczeń oraz do podgrzewania wody użytkowej. Produkcja ciepła możliwa jest nawet wówczas, gdy temperatura powietrza na zewnątrz spada do -20°C.

  Dlaczego warto zainteresować się pompą ciepła? Dlaczego warto wybrać markę ATLANTIC ? – Fachowy Instalator

  Pompy ciepła coraz prężniej rozpychają się na naszym rynku urządzeń 

  grzewczych. Bez pardonu wypierają z niego kotły gazowe, czy inne

  rozwiązania grzewcze. Dlaczego tak się dzieje?

  Pompy ciepła powietrze-woda: cena ogrzewania obniżona do minimum – liderbudowlany.pl

  Zmiany klimatyczne i kurczące się zasoby naturalne to motory napędowe dla rozwoju branży odnawialnych źródeł energii, w tym również takich rozwiązań, jak pompy ciepła powietrze-woda. Cena zakupu tego typu urządzeń, choć wyższa niż tradycyjnych źródeł energii grzewczej, w ostatecznym rozrachunku wcale nie jest zaporowa, bo bilans zysków w toku eksploatacji wypada zdecydowanie na korzyść OZE. Do tych osób, którym na sercu leży ochrona środowiska, a zarazem oczekują rozwiązań ekonomicznych i dających niezależność energetyczną, swoje produkty kieruje firma ATLANTIC.

  Grzejniki łazienkowe: zobacz nowe atrakcyjne modele – lazienka.pl

  Grzejniki łazienkowe zachwycają ciekawą formą i coraz bardziej wyszukanym designem. Ale oprócz tego świetnie sprawdzają się jako łazienkowi pomocnicy. Na grzejniku można wysuszyć wilgotny ręcznik albo ogrzać szlafrok, aby przyjemnie ciepłym otulić się po kąpieli.

  Co powinniśmy wiedzieć o suszarkach łazienkowych – dobrzemieszkaj.pl

  Ciepło, którego oczekujemy w łazience różni się od ciepła wymaganego w innych pomieszczeniach. W momencie kąpieli oczekiwana temperatura pomieszczenia to blisko 24ºC. Grzejnik łazienkowy powinien umożliwić szybki wzrost temperatury w pomieszczeniu, a także zapewnić podgrzane ręczniki dla całej rodziny.

  Przegląd grzejników atlantic – ekspertbudowlany.pl

  Galapagos – dla osób poszukujących wysublimowanych rozwiązań i zaawansowanych technologii.

  Elektryczny ogrzewacz wody Ingenio – infoarchitektura.pl

  Najnowszy produkt w ofercie Atlantic Polska – elektryczny ogrzewacz wody z cyfrowym sterowaniem INGENIO – łączy nowoczesną elektronikę z zapotrzebowaniem na ciepłą wodę.

  To urządzenie, które gwarantuje maksimum komfortu dzięki dużej mocy grzewczej i krótkiemu czasowi nagrzewania wody oraz umożliwia oszczędność energii nawet do 20% przy zastosowaniu innowacyjnego systemu sterowania.

  Radiator z czujnikami ruchu i światła – ogrzewanie.info.pl

  Grzejnik radiacyjny Alipsis wyposażony jest w czujniki ruchu i światła, które obniżają temperaturę w pomieszczeniu, jeśli nie wykryją ruchu lub będzie noc i podwyższają w ciągu dnia, jeśli w salonie czy sypialni będą domownicy.

  Funkcja Wietrzenie również czasowo obniża temperaturę, jeśli wykryje otwarte okno.

  Termodynamiczny ogrzewacz wody z pompą ciepła – portalenergia.pl

  Explorer to kompaktowe urządzenie, ogrzewacz wody z wbudowaną pompą ciepła, które jest przeznaczone do instalacji w garażu, piwnicy, kotłowni czy pralni. W przeciwieństwie do tradycyjnych pomp ciepła typu powietrze-woda nie składa się z dwóch modułów, wewnętrznego i zewnętrznego poza domem, w jego przypadku wszystkie elementy zawierają się w urządzeniu wielkości lodówki.

  „Najlepsi z odnawialnych źródeł energii” – Agro serwis

  Podczas Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej GreenPower w Poznaniu odbył się Finał Krajowej Olimpiady Wiedzy o Odnawialnych Źródłach Energii.

  Ogrzewanie elektryczne może się opłacać – Murator

  Chociaż ogrzewanie elektryczne uznawane jest za drogie w eksploatacji, może być opłacalne w domach, w których zapotrzebowanie na ciepło jest niewielkie.